Technolog | FERRAM STROJÍRNA

česky english

Nacházíte se zde: www.ferramstrojirna.cz  » KARIÉRA  »  Technolog

Technolog

Zaměstnavatel: FERRAM STROJÍRNA, s.r.o.

Adresa: Vávrovická 275/89, 747 07 Opava-Vávrovice

Kontaktní osoba: Ing. Jiří Jüstel

Email: prace@ferram.cz

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Nástup: Nástup možný ihned, popř. dle dohody

Mzda:

Hledáme pracovníky na pozice:

Technolog

Nabízíme:

Stabilní zaměstnání v perspektivní firmě, zajímavé mzdové ohodnocení, zaškolení a možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu, dovolená navíc, příspěvky na školení, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, možnost stravování v místě pracoviště s příspěvkem zaměstnavatele, firemní akce v průběhu roku.

Požadujeme:

SŠ/VŠ technického směru, praxe na obdobné pozici ve strojírenství minimálně 3 roky, znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook), proaktivní přístup k řešení výrobních procesů, řidičský průkaz skupiny B, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost.

Výhodou uchazeče na tuto pozici bude znalost dalších činností, jako například:

  • znalost programování NC-strojů,

  • znalost programu Helios,

  • znalost AJ.

Náplň práce

  • tvorba technologických postupů a norem,

  • navrhování a zefektivňování výrobní technologie,

  • řešení technologických detailů v rámci výrobního procesu,

  • spolupráce při tech. vyjasňování zakázek a zpracování nabídek,

  • tvorba cenových kalkulací,

  • spolupráce s ostatními útvary,

  • komunikace se zákazníkem a kooperujícími firmami.

FERRAM STROJÍRNA,s.r.o.
Drahobejlova 2391/13
190 00 Praha - Libeň
Czech Republic
Vávrovická 275/89
747 07 Opava,
Vávrovice Czech Republic
IČO: 27852954
DIČ: CZ27852954
telefon +420 553 608 608 fax +420 553 608 609 e-mail info@ferram.cz

O NÁS

VÝROBNÍ PROGRAM

AKTUALITY

REFERENCE

PROJEKTY

KARIÉRA

KONTAKT

 facebook LinkedIn

Naši partneři:  smith ferram      sdst   Střední škola technická Opava

esf   evropská unie   OPPI